AWS Impact Poland 2024 zawita do Łodzi

16 kwietnia w Łodzi wystartuje AWS Impact Poland, darmowe wydarzenie, dedykowane przedsiębiorcom, menadżerom i entuzjastom technologii, które koncentruje się na wykorzystaniu potencjału chmury Amazon Web Services (AWS) w polskim biznesie.

AWS, największy dostawca chmury publicznej na świecie, wraz z jednym ze swoim kluczowych partnerów w Polsce, spółką Hostersi (AWS Premier Tier Services Partner), spotkają się w Łodzi z przedstawicielami biznesu, aby rozmawiać o tym, jak mogą rozwijać swoje organizacje, wykorzystując potencjał chmury obliczeniowej.

W agendzie przygotowano prelekcje i panele dotyczące m.in. strategii migracji do chmury, efektywnego zarządzania kosztami w chmurze, rynkowych trendów oraz innowacji w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI).

Dodatkowo, po zakończeniu każdego spotkania, uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji 1:1 z przedstawicielami AWS i Hostersi w celu konsultacji biznesowo/technicznych.

AWS Impact Poland odbędzie się w The Loom Hotel przy ulicy Ogrodowej 21 w Łodzi. Wstęp jest darmowy po uprzedniej rejestracji pod adresem https://awsimpactpoland.hostersi.pl/