SAP 4/HANA

Dlaczego SAP 4/HANA? Bo to przyszłość cyfrowej transformacji biznesu…

SAP to światowy lider wśród dostawców rozwiązań biznesowych ERP dla przedsiębiorstw ze wszystkich branż i gałęzi gospodarki, który nie zwalnia tempa. Będąc od ponad 30 lat liderem na płaszczyźnie systemów ERP, SAP rozszerza swoje portfolio o system S/4HANA zbudowany na szkielecie nowoczesnej wyjątkowo szybkiej bazy danych i umożliwia łatwe łączenie systemu z nowoczesnymi narzędziami wspierania m.in. sprzedaży, planowania.

Zapraszamy na Webinar:

SAP S/4 HANA – system klasy ERP – studia podyplomowe – zostań specjalistą, spotkanie z konsultantami SAP w środę, 25.10. 2023 r., o godz. 19:30 na platformie MS Teams: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_ZGRmZDQxNjktM2FlYy00NWI5LTkyYzctMmFhYWFiNDhhNmUz%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2267ea5955-9b5c-4693-a8f9-960f2a3b49bb%22%2c%22Oid%22%3a%22e15de584-48ee-45f0-8637-2821cfa9cd1f%22%7d

SAP 4/HANA, znane również jako S/4 HANA to nowoczesne narzędzie wspierające cyfrowy rozwój biznesu, a dzięki wykorzystaniu AI umożliwia szybsze podejmowanie decyzji i optymalizację procesów biznesowych. Nazwa “S/4 HANA” pochodzi z języka angielskiego, gdzie “S” oznacza “Simple” (prosty), “4” wskazuje na czwartą generację systemu SAP, a “HANA” to skrót od “High performance ANalytic Appliance” – wysoko wydajne narzędzie do analizy. SAP4/HANA nie jest tylko kolejną wersją systemu ERP – to prawdziwa rewolucja w świecie technologii. Kluczową cechą jest przetwarzanie baz danych bezpośrednio w pamięci (in-memory database), co pozwala na analizę danych w czasie rzeczywistym. Dzięki aplikacji Fiori, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do danych na urządzeniach mobilnych, co wcześniej było niemożliwe. Wprowadzenie SAP S/4HANA wymaga odpowiedniego przygotowania organizacji, a kluczowe działania obejmują ujednolicenie i standaryzację procesów, uproszczenie struktury organizacyjnej oraz przeszkolenie pracowników w trakcie dedykowanych dla poszczególnych modułów szkoleniach lub całościowo na studiach podyplomowych. Dla wielu firm wdrożenie SAP4/HANA to nie tylko opcja, ale konieczność, bowiem wsparcie starszych wersji systemu zakończy się w 2025 r. Wdrożenie tego systemu może wymagać dużych nakładów, ale korzyści płynące z jego zastosowania są nie do przecenienia.

Dlaczego warto nauczyć się systemu SAP S/4HANA?

– rynek pracy: SAP S/4HANA jest jednym z najbardziej popularnych systemów ERP na świecie. Wiedza na jego temat jest bardzo ceniona przez przedsiębiorstwa i może otworzyć wiele drzwi zawodowych.

– technologia przyszłości: SAP S/4HANA jest następcą tradycyjnego systemu SAP ERP i został stworzony z myślą o nowoczesnych potrzebach biznesowych. Korzysta z zaawansowanych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, analiza w czasie rzeczywistym i zaawansowane przetwarzanie danych.

– integracja z innymi rozwiązaniami: SAP S/4HANA jest doskonale zintegrowany z innymi produktami SAP, co umożliwia tworzenie kompleksowych rozwiązań biznesowych. Umożliwia też integrację z nowoczesnymi technologiami, takimi jak IoT, blockchain czy przetwarzanie w chmurze.

– elastyczność i skalowalność: System jest dostosowany do potrzeb różnych branż i przedsiębiorstw o różnej wielkości, od małych firm po globalne korporacje.

– wsparcie i rozwój: Jako że SAP jest jednym z liderów w dziedzinie systemów ERP, użytkownicy SAP S/4HANA mogą liczyć na ciągłe aktualizacje, innowacje oraz wsparcie ze strony producenta.

– zaawansowane funkcje biznesowe: SAP S/4HANA oferuje zaawansowane narzędzia do analizy danych, prognozowania, raportowania oraz zarządzania wszystkimi aspektami działalności przedsiębiorstwa.

Decyzja o nauce SAP S/4HANA powinna być uzależniona od indywidualnych celów zawodowych i zainteresowań. Jeśli planujesz rozwijać się w dziedzinie systemów ERP, zarządzania przedsiębiorstwem lub technologii biznesowych zapraszamy na studia podyplomowe SAP S/4HANA  – system klasy ERP. Studia w całości prowadzone są online. Więcej informacji na: https://rekrutacja.p.lodz.pl/pl/oferta-studiow-podyplomowych.

Źródła:

https://saps4hanacloud.supremis.pl/

https://www.sap.com/poland/products/erp/s4hana.html

https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/technology/articles/sap-hana.html

https://www.karierawfinansach.pl/artykul/wiadomosci/4-najwazniejsze-informacje-o-sap4-hana