CEPD.TECH – e-commerce dla zdrowia

Technologia, innowacyjność, pasja – to trzy słowa, które najlepiej opisują CEPD.tech. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką technologiczną z siedzibą w sercu Łodzi, przy ul. Piramowicza 11/13, a co ważniejsze, jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią Pelion S.A. – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce.

Ale CEPD.tech to nie tylko biurowy adres czy nazwa w grupie Pelion. To przede wszystkim pasja do realizacji innowacyjnych projektów e-commerce, które naprawdę mają wpływ na zdrowie pacjentów. Jesteśmy tu, by tworzyć rozwiązania, które czynią życie ludzi zdrowszym i łatwiejszym.

W tym roku CEPD.tech obchodzi swoją drugą rocznicę, a jest to czas pełen sukcesów i wzrostu. Nasza ekipa liczy teraz 45 osób – zmotywowanych i pełnych pozytywnej energii, gotowych do pracy i zabawy. Jesteśmy z różnych części Polski, a niektórzy z nas pracują zdalnie. To właśnie dlatego postanowiliśmy uczynić z cyklicznych, kwartalnych spotkań firmowych naszą tradycję. Odbywają się one w różnych miastach, z których pochodzimy.

Spotkania te spełniają dla nas podwójną rolę. Po pierwsze, dają nam możliwość spotkania się osobiście, co buduje więzi i integruje nas jeszcze bardziej. Po drugie, stwarzają okazję do rozwoju, dzięki warsztatom, wewnętrznym szkoleniom i inspirującym wystąpieniom ciekawych gości. Podczas tych wydarzeń podsumowujemy nasze projekty, dzielimy się najlepszymi praktykami i doceniamy osoby, które wniosły wyjątkowy wkład w rozwój firmy. Nasze nagrody mają nietypowe kategorie, takie jak “finansowe karate” czy “człowiek orkiestra”.

Aby nasze spotkania były jeszcze bardziej wartościowe, dołącza do nas Zarząd firmy CEPD.tech. Dzięki temu cały zespół jest doskonale poinformowany o kierunku, w jakim zmierzamy, oraz o wszystkich kluczowych aspektach naszego biznesu.

Ostatnio odwiedziliśmy Warszawę, wcześniej Lublin, a już w grudniu planujemy spotkanie w Łodzi – naszym rodzinnym mieście.

W CEPD.tech najważniejszą wartością są ludzie. To my, razem, tworzymy przyszłość e-commerce dla zdrowia. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość. Dołączając do nas, można przekonać się, że dla nas liczą się pasja, zaangażowanie i możliwość tworzenia rzeczy naprawdę ważnych dla innych. CEPD.tech – tu innowacje nabierają życia!