Harman włącza się w pomoc podczas Poland Business Run

Pracownicy z firmy Harman, jednej z czołowych organizacji w branży technologicznej, kontynuują swoje zaangażowanie na rzecz pomocy potrzebującym poprzez wzięcie udziału w charytatywnym biegu Poland Business Run. Wydarzenie to jest organizowane przez fundację o tej samej nazwie i ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową oraz po mastektomii.

Bieg Poland Business Run, mający już ponad 10-letnią historię, przyciąga uwagę tysięcy osób, którym nie jest obojętna krzywda innych. Nawet wybuch pandemii w 2020 roku nie powstrzymał uczestników, którzy dzięki wprowadzeniu formuły biegu wirtualnego, dołączyli do inicjatywy z różnych części świata, pokonując indywidualnie zaplanowaną trasę 4 km.

W tegorocznej edycji biegu drużyna pracowników Harman, HARMAN RUNNERS, postanowiła wziąć udział zdalnie. Łączny czas uzyskany przez drużynę wyniósł 1 godzinę, 55 minut i 31 sekund, co uplasowało ją na imponującej 904. pozycji spośród 4337 zgłoszonych drużyn.

Dzięki zaangażowanym pracownikom, organizacja dołożyła swoją cegiełkę i pomogła uzbierać fundusze, które zostaną przekazane na zakup nowych wózków, protez oraz rehabilitacji dla beneficjentów. To dowód na to, jak wiele można osiągnąć, działając razem w duchu solidarności.