Czas pełen sukcesów

Ostatni czas okazał się dla Atos Poland Global Services bogaty w różnego rodzaju nagrody. Doceniono między innymi nasz projekt grywalizacji, program rozwoju managerów, a także dwukrotnie wyróżniono nasze działania w regionie Pomorza i Kujaw.

Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Employer Branding Excellence Awards organizowanym przez HRM Institute w kategorii „Kampania wewnętrzna” za projekt pod nazwą „Hi-5! Grywalizacja 2.0.”. Był to projekt skierowany do naszych pracowników, a jego celem było: zwiększenie świadomości i rozpoznawalności wartości firmowych wśród pracowników, zachęcenie ich do powrotu i częstszego korzystania z biura, a także integracja, która w okresie pandemii była utrudniona. Będąc częścią globalnej organizacji, zawsze praktykowaliśmy i promowaliśmy globalne wartości marki. Chcieliśmy je promować nie tylko standardowymi formami komunikacji, dlatego szukaliśmy nowego kanału dotarcia do naszych zespołów oraz nowoczesnego rozwiązania, które zaangażuje pracowników. Dodatkowo po okresie pandemii chcieliśmy wpłynąć pozytywnie na atmosferę i integrację w zespołach, które w okresie pandemii przeszły na pracę zdalną lub hybrydową i rzadziej niż wcześniej mieli ze sobą kontakt. Te relacje i spotkania w biurach były czymś na czym nam zależało, a dzięki grywalizacji, która cieszyła się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem naszych pracowników udało się te założenia osiągnąć.

W czerwcu otrzymaliśmy również nagrodę „Harmonijny Lider 2023”  podczas wyjątkowego wydarzenia HR Day organizowanego przez Personel i Zarządzanie oraz InnerMastering INSTITUTE. Wyróżnienie przyznano nam za program rozwoju managerów.

Działania naszej firmy w regionie Pomorza i Kujaw doceniono w ostatnim czasie dwukrotnie. Otrzymaliśmy Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego w dziedzinie gospodarki. Doceniono przede wszystkim naszą rolę we współpracy nauki i biznesu, a także wpływanie na rozwój szkolnictwa ponadpodstawowego i akademickiego. Otrzymaliśmy również tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw” 2022 w kategorii Duży Przedsiębiorca. Nagrodę przyznano nam za rozwijanie rynku pracy poprzez tworzenie znaczącej liczby wakatów dających możliwość udziału w rozwijaniu innowacyjnej technologii IT odpowiadającej na potrzeby ochrony środowiska i zmian klimatycznych. Nominacje do tegorocznej edycji konkursu otrzymało ponad 150 firm, a o przyznaniu nagrody decydowały między innymi: wprowadzone przez firmy innowacje i prowadzenie nowych inwestycji.

Jesteśmy dumni, że nasze działania są doceniane – motywuje nas to do dalszego rozwoju oraz podejmowania nowych inicjatyw.

Szczegółowe informacje o przyznanych nam nagrodach można znaleźć na stronie https://atos.net/pl/polska/atospolandglobalservices#aktualnosci