Business in Łódź

Za nami Business Mixer „BIZNES po Łódzku”, zorganizowany przez Business Centre Club Loża Łódzka oraz Łódzki Klaster ICT. W pięknych przestrzeniach Off Piotrkowska dzięki uprzejmości gospodarza OPG Property Professionals kilkudziesięciu przedstawicieli łódzkiego biznesu miało okazję spotkać się i porozmawiać o teraźniejszości, jak i przyszłości.

Motywem przewodnim wystąpień klastrowych było “Digital Transformation – czyli jak rozwinąć potencjał firmy”.

Klaster reprezentowali:

Radosław Opałko, Head of Sales & Marketing Media4U pokazał, jak spójnie zdigitalizować markę odzieżową, działającą na różnych rynkach europejskich.

Andrzej Tabara, COO Exaco opowiedział o doświadczeniach we wdrażaniu dedykowanych aplikacji firmowych i różnych sposobach podejścia do tego tematu.

Bogumil Zieba, Prezes Zarządu Inovatica AGV zaprezentował przykłady rewolucji w intralogistyce poprzez autonomiczne rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo i wydajność 🚧

Na koniec Magda Kubicka, Dyrektor Departamentu Innowacji oraz ekspert technologiczny Monika Tomaszewska z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które zachęcały do udziału w aktualnie prowadzonych programach w ŁSSE – Re_d Think Digital Hub oraz Programie Akceleracyjnym Spark 3.0

Po 3 rundach Business Mixera przyszedł czas na networking do późnych godzin wieczornych, który był także okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na kolejnym business mixerze.