Galante Sprzątanie 2024!

Zapraszamy na Galante Sprzątanie 2024! Od 21 do 24 marca będziemy wspólnie porządkować Łódź na wiosnę. Każdy łodzianin, niezależnie od wieku może przyłączyć się do akcji i zadbać o środowisko. 

Idea Galantego Sprzątania jest prosta – każdy z nas ma wpływ na swoje najbliższe otoczenie. Wspólne wysiłki stanowią inspirację do zmiany nawyków związanych z ekologią i wzmacniają lokalną społeczność. Do wzięcia udziału w akcji zapraszamy uczniów łódzkich szkół, pracowników przedsiębiorstw, urzędników i wszystkich łodzian, którzy chcą mieszkać w czystym, zadbanym mieście.

Po raz kolejny do akcji dołącza również Łódzki Klaster ICT wraz ze swoimi uczestnikami. Oprócz zaangażowania w akcję organizujemy również klastrowy trash challenge – dla zespołu z firmy, który uzbiera największą liczbę worków “per capita” przekażemy klastrowe upominki.

Będziemy sprzątać w ponad 100 lokalizacjach w całej Łodzi. Wystarczy wybrać jedną z nich i w wyznaczonym dniu stawić się na miejscu – najlepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Przyda się każda para rąk!

Więcej informacji znajdziecie na https://uml.lodz.pl/sprzatamy/