Transition Technologies na SoDa Conference 2023

W dniach 4-5 października 2023 roku, w Warszawie miała miejsce kolejna edycja konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie SoDa: SoDa Conference 2023. 

Uczestnicy dyskutowali na temat aktualnej sytuacji w branży, prognoz na kolejne lata oraz dzielili się praktykami związanymi z ekspansją zagraniczną. Szczególnie istotnym tematem konferencji była sztuczna inteligencja, w kontekście której omawiano aspekty prawne, wpływ na rynek pracy IT oraz inspirujące wdrożenia.

Przedstawiciele TT PSC – Marcin Wilczura, Grzegorz Stawicki i Tomasz Rudnicki, mieli okazję uczestniczyć w tym inspirującym wydarzeniu, a co ważniejsze – odebrać nagrody przyznane naszej firmie w konkursie SoDa Awards. 

TT PSC zdobyło nie jedną, a dwie prestiżowe nagrody SoDA Awards w 2023 roku!

Nasza inicjatywa Women in Power, mająca na celu wzmocnienie pozycji kobiet w branży IT, została uhonorowana nagrodą w kategorii Employer Branding. Jednocześnie nasze nieustanne zaangażowanie w innowacje i ogólny rozwój doprowadziło do naszego zwycięstwa w kategorii New Business.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu! Bycie docenionym na polskiej arenie biznesowej to nie tylko ogromny zaszczyt, ale również potwierdzenie zaangażowania i motywacja do kontynuowania naszej misji i dążenia do doskonałości.