ZF Group Uczestnikiem Klastra

ZF Group dołącza do Łódzkiego Klastra ICT!

ZF Group jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF Group umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”).

W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, ZF oferuje kompleksowe produkty i oprogramowanie dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych.

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi prowadzi działalność badawczo-rozwojową w obszarze projektowania, programowania oraz testowania zaawansowanych systemów wsparcia kierowcy (ADAS) i autonomicznej jazdy (AD). Nasi inżynierowie rozwijają systemy wizyjne i radarowe dedykowane pojazdom osobowym i specjalistycznym, współpracując z wiodącymi producentami samochodów na świecie.

Dowiedz się więcej na: www.zf.com/pl

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: jobs.zf.com

Witamy serdecznie w gronie Uczestników Klastra i liczymy na owocną współpracę przy dalszym rozwoju branży IT w Łodzi Chcesz do Nas dołączyć? Zapraszamy do kontaktu 📧