Harman International po raz kolejny uzyskuje certyfikat TISAX

Polski Dział Automotive Harman International, wiodącego producenta oprogramowania, elektroniki i rozwiązań audio dla branży motoryzacyjnej, w pełni angażuje się w ochronę danych i prywatności swoich klientów. Dowodem na to jest odnowienie certyfikacji TISAX, która podkreśla zaangażowanie firmy w ochronę danych i budowanie bezpiecznej przyszłości dla swoich partnerów.

Harman International, renomowany dostawca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, znany także z takich marek premium, jak JBL, AKG i Harman Kardon, po raz kolejny otrzymał prestiżowy certyfikat TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange). Jest to międzynarodowo uznawany standard oceny systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji, który symbolizuje zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, poufności i integralności, jakie stosuje firma.

Poprzez pomyślne przejście przez ocenę w następujących obszarach: (1) Handling of Information with Very High Protection Level; (2) Handling of Prototype Components and Parts oraz (3) Handling of Personal Data according to article 28 GDPR (“processor”) Polski Dział Automotive, Harman International gwarantuje, że wszelkie wartościowe aktywa i prototypy, jakie współtworzy dla swoich partnerów, są odpowiednio zabezpieczone, a wprowadzone przez firmę środki ochrony danych spełniają niezbędne przepisy i regulacje.

Wraz z odnowieniem certyfikatu TISAX, Polski Dział Automotive Harman International stawia wyraźny znak na mapie branży, sygnalizując jednocześnie nieustanne dążenie do doskonałości w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Krok ten przekłada się na zaufanie partnerów marki, którzy mogą być pewni, że ich poufne informacje i prototypy są w bezpiecznych rękach.