Już 14 marca o godzinie 15:00 rusza kolejny, czwarty sezon Warsztatów Łódzkiego Klastra ICT skierowanych m.in. do studentów Politechniki Łódzkiej.

Jest to już 4 sezon warsztatów prowadzonych przez doświadczonych praktyków, którzy w przystępny sposób wprowadzą uczestników w świat tego, co w tej chwili dzieje się w branży i na co warto postawić w najbliższej przyszłości planując karierę w IT. Na dobry początek Michał Malec, DevOps Enginner w Idemia Poland R&D, opowie o aplikacjach serverless w chmurze AWS w warsztacie “Let’s go Serverless!”.

Opis warsztatu: Czy Twoja aplikacja działa w chmurze? Jeśli tak, to super! Jest wiele różnych sposobów uruchomienia aplikacji w chmurze. Kontenery, maszyny wirtualne, statyczne strony internetowe, długo można by wymieniać. Jednak jeden rodzaj wdrażania aplikacji jest szczególnie ciekawy. Serverless to innowacyjna usługa dzięki której aplikacje internetowe możesz tworzyć szybciej i łatwiej, a uruchomisz je bez zbędnych problemów. Poza tym znacząco obniżysz koszt ich działania. Jeśli chcesz stworzyć swoją pierwszą aplikację serverless w chmurze AWS dołącz do tego warsztatu i przekonaj się jak łatwo jest to zrobić!

Prowadzący: Michał Malec (Idemia Poland R&D) – DevOps Enginner

Warsztat jest ogólnodostępny, wymagana jest rejestracja. Warsztat odbędzie się w biurze Idemia przy ul. Jaracza 62/64. Zapewniamy kawę i przekąski

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych studentów.

Skip to content