Ambasador Rossmanna – sprawdź, może to właśnie TY!

Nie jest to tajemnicą, że firma Rossmann ceni sobie współpracę z młodymi ludźmi. Dlatego w tym roku również postanowiliśmy poszukać kandydatów na naszych Ambasadorów na łódzkich Uczelniach. Program Ambasador skierowany jest do ambitnych i przebojowych studentów którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem pierwszych zawodowych doświadczeń z zakresu employer brandingu. Ambasador to funkcja dla osób chcących budować sieć kontaktów zawodowych, które mogą okazać się bezcenne podczas przyszłego poszukiwania pracy. Do najważniejszych zadań Ambasadora będzie należało aktywne promowanie firmy Rossmann na Uczelni oraz w social mediach, uczestnictwo w wirtualnych targach pracy oraz realizacja autorskich projektów promujących Rossmann.

Pełniąc funkcję Ambasadora studenci rozwijają kluczowe na rynku pracy kompetencje tj. umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole, poznają pracowników Rossmanna oraz uczestniczą w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach. W ramach pakietu powitalnego otrzymują zestaw kosmetyków najczęściej wybieranych przez klientów Rossmanna, udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach Pozytywnie Zakręconych oraz możliwość uczestnictwa w webinariach prowadzonych przez naszych specjalistów.

Jeśli więc w social mediach czujesz się „jak ryba w wodzie”, lubisz nawiązywać nowe kontakty, jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubisz zaskakiwać niestandardowymi rozwiązaniami to czekamy właśnie na Ciebie! A jeśli dodatkowo aktywnie działasz w ramach Kół Studenckich, Projektów Uczelnianych – to jesteś naszym idealnym kandydatem.

CV oraz krótką informację, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie CIEBIE prześlij na adres: zaneta_wlochynska@rossmann.com.pl

 
#

Administrator Klastra

 +48 42 631 29 20

adres email

Fundacja Politechniki Łódzkiej, ul. Żeromskiego 116 90-924 Łódź